gru 27, 2010

Spodziewaj się najgorszego, przygotuj na najlepsze

Tej nocy wszystko może się zdarzyć…
Na przykład możesz wybrać się na imprezę, która miała być przebojem sezonu, a trafić na spotkanie nudziarzy, którzy co prawda nie tańczą, ale za to z wielkim ożywieniem dyskutują o tym, jak to się ostatnio zmienia na giełdzie. Możesz też z braku lepszego zaproszenia wylądować na imprezie u nudnej koleżanki i napotkać tam jej brata tenisistę z kilkoma przystojnymi i tryskającymi dowcipem kolegami.

Czytaj dalej »

gru 20, 2010

Jaki jest morał bajki o Kopciuszku?

Sympatyczna i obdarzona wieloma zaletami sierotka zwana Kopciuszkiem na co dzień ubierała się stosownie do wykonywanej pracy. A że nie była to praca zbyt reprezentacyjna, walorów urody późniejszej żony księcia nikt (prócz oczywiście dobrej wróżki) nie mógł dostrzec. Oczywiście tylko do momentu, kiedy krzywdzona przez macochę i jej rozpieszczone córki dziewczyna przywdziała mieniącą się złotem i srebrem suknię i pojawiła się na balu. Co było dalej wszyscy wiemy. Ale czy ktokolwiek mógłby uwierzyć, że ten znany nam wszystkim scenariusz zakończony happy endem miałby szansę się zrealizować, gdyby Kopciuszek wybrał się na bal w noszonym na co dzień przyodziewku?

Czytaj dalej »

gru 13, 2010

Sukienka wiosny nie czyni (za to czyni zimę bardziej znośną)

 

Kiedy zapytasz męża albo chłopaka, w co byłaś ubrana w czasie waszego pierwszego spotkania, prawie na pewno nie będzie pamiętał. No chyba, że miałaś wtedy na sobie sukienkę. To co innego, bo w takim przypadku będzie ją pamiętał na 99 procent.Dlaczego tak się dzieje nie wiadomo, ale wielokrotnie to sprawdzono. I niestety mężczyźni najczęściej sami nie potrafią wytłumaczyć, z jakiego powodu podobają im się kobiety w sukienkach. Przyciśnięci do muru mruczą coś o tym, że w sukience kobieta wygląda jakoś tak… kobieco.

Czytaj dalej »

gru 6, 2010

Spodnie a demokracja

 

Spodnie to chyba najbardziej trudny do dobrania element garderoby. Niby wszystkie je nosimy, ale czy którakolwiek z nas zdecydowałaby się na kupno spodni bez mierzenia? Każda kobieta wie, że to się może udać, ale nie musi. Raczej nie musi.

Archiwum Bloga

  • 2013 (1)
  • 2012 (44)
  • 2011 (47)
  • 2010 (8)

AGGI

Chcemy razem z Wami tworzyć markę AGGI. Powiedzcie nam co sądzicie o AGGI, modzie, dobrym guście i stylach.
Co Was nakręca? Co Was wkurza?
Czy klasyka może być nowoczesna i inspirująca? Zdjęcia na blogu przedstawiają modelkę AGGI. Zapraszamy również na stronę firmową AGGI oraz na profil na Facebooku - AGGIzprofilu.
 
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia lepszego prezentowania treści, wygodniejszej obsługi oraz w celach statystycznych. Jeśli nie Zablokujesz tych plików, oznacza to zgodę na ich zapisywanie i używanie w Twoim urządzeniu. Można samodzielnie zarządzać plikami cookies poprzez ustawienia Twojej przeglądarki internetowej.