mar 30, 2011

Dziewczyna marynarza

Chcesz nią zostać? Nie ma sprawy, bo styl marynarski jest modny co roku. A że tylko latem? Przecież lato przyjdzie do nas (a przynajmniej taką mamy nadzieję) już za kilka tygodni. Masz więc czas, by się przygotować.

Czytaj dalej »

mar 22, 2011

Biała bluzka

Są na świecie takie rzeczy, które nigdy nie wyjdą z mody. Biała bluzka (nie tylko koszulowa) jest wśród nich chyba na pierwszym miejscu. To prawdziwy „must have” każdego sezonu.

Czytaj dalej »

mar 15, 2011

Powrót do granatu

Modny tej wiosny granat zwykle kojarzy nam się ze szkołą. Nic się na to nie poradzi. W końcu – chyba wszystkie musiałyśmy przeżyć to nieśmiertelne równanie: granatowa spódniczka + biała bluzeczka = grzeczna uczennica. Nic więc w tym dziwnego, że nie jest to ulubiona barwa nastolatek i dwudziestoparolatek. No bo która dziewczyna chciałby się kojarzyć kolegom z grzeczną dziewczynką, klasówką z matematyki albo rozdaniem świadectw? Chyba żadna, bo dopiero po latach okazuje się, że niektórzy koledzy właśnie za takim (niewinnym w ich przekonaniu) kobiecym wizerunkiem najbardziej tęsknią.

Czytaj dalej »

mar 8, 2011

Rozmaitość skojarzeń

Dziś trochę „filozofii”. Jest takie określenie „dobrze ubrana”. Co właściwie oznacza? To chyba zależy od tego, kto go używa. Dla jednego – będzie ono oznaczało osobę – ubraną bardzo modnie, dla innego – drogo, jeszcze inny uzna, że „dobrze ubrana” to po prostu ubrana stosownie do okoliczności. Kiedy ja go używam, przed oczami staje mi osoba, elegancka, modna, zadbana… ale bez przesady. To „bez przesady” jest dla mnie bardzo ważne. Bo – według mnie – wszelki nadmiar szkodzi stylowi. I to bez względu na to, jaki ten styl jest.

Czytaj dalej »

Archiwum Bloga

  • 2013 (1)
  • 2012 (44)
  • 2011 (47)
  • 2010 (8)

AGGI

Chcemy razem z Wami tworzyć markę AGGI. Powiedzcie nam co sądzicie o AGGI, modzie, dobrym guście i stylach.
Co Was nakręca? Co Was wkurza?
Czy klasyka może być nowoczesna i inspirująca? Zdjęcia na blogu przedstawiają modelkę AGGI. Zapraszamy również na stronę firmową AGGI oraz na profil na Facebooku - AGGIzprofilu.
 
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia lepszego prezentowania treści, wygodniejszej obsługi oraz w celach statystycznych. Jeśli nie Zablokujesz tych plików, oznacza to zgodę na ich zapisywanie i używanie w Twoim urządzeniu. Można samodzielnie zarządzać plikami cookies poprzez ustawienia Twojej przeglądarki internetowej.