paź 24, 2011

Biżuteria AGGI – zapowiedź nowej kolekcji

Dwa komplety pochodzące z naszej nowej kolekcji biżuterii zaprezentowaliśmy na facebooku już w piątek. Przy okazji zadaliśmy konkursowe pytanie „do jeansów, czy do małej czarnej?”. W przypadku tego typu ozdób jest to bowiem pytanie zasadnicze, ponieważ błędy stylizacyjne mogą nieco przytłumić ich niewątpliwy urok. Czytaj dalej »

paź 20, 2011

Koniec geometrycznej pokuty

Sukienki w romby, spódniczki, ozdobione nieregularnymi figurami, sweterki w futurystyczne esy floresy – takie wzory były modne w latach 60. Kto lubi tego typu wzornicze wspominki, powinien się cieszyć, bo w tym roku taka retro stylistyka jest jednym z obowiązujących trendów w modzie. Czytaj dalej »

Archiwum Bloga

  • 2013 (1)
  • 2012 (44)
  • 2011 (47)
  • 2010 (8)

AGGI

Chcemy razem z Wami tworzyć markę AGGI. Powiedzcie nam co sądzicie o AGGI, modzie, dobrym guście i stylach.
Co Was nakręca? Co Was wkurza?
Czy klasyka może być nowoczesna i inspirująca? Zdjęcia na blogu przedstawiają modelkę AGGI. Zapraszamy również na stronę firmową AGGI oraz na profil na Facebooku - AGGIzprofilu.
 
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia lepszego prezentowania treści, wygodniejszej obsługi oraz w celach statystycznych. Jeśli nie Zablokujesz tych plików, oznacza to zgodę na ich zapisywanie i używanie w Twoim urządzeniu. Można samodzielnie zarządzać plikami cookies poprzez ustawienia Twojej przeglądarki internetowej.