lis 29, 2011

Cygaretkowa klasyka

Cygaretkami zwiemy spodnie o prostych i wąskich nogawkach. Nie są one jednak tak wąskie, by ściśle przylegać do skóry, jak to się dzieje ze spodniami typu „skinny”. Cygaretki są dość dopasowane, szczególnie w dolnej części, natomiast z całą pewnością nie powinny się opinać na udach. Czytaj dalej »

lis 22, 2011

Kobiecość zaklęta w blasku

Połyskujące kryształki, błyszczące paciorki, perłowe koraliki – biżuteria stworzona z takich materiałów sprawia, że kobiety przemieniają się w księżniczki. Jak to się dzieje? Czytaj dalej »

lis 15, 2011

Kobieta w puchu (ale nie marnym, tylko ciepłym)

Żyjemy w klimacie, który skazuje nas na noszenie ciepłych okryć przez ponad pół roku. Od października do końca kwietnia, potrzebujemy płaszczy albo kurtek i nie ma od tej reguły odwołania. Najgorsze są miesiące zimowe, kiedy temperatura spada w pobliże, a także poniżej zera. W taką pogodę dawnymi czasy eleganckie damy otulały się futrami. Czytaj dalej »

lis 8, 2011

Woda czyli „pływający” dekolt

Wodą zwie się pewien rodzaj dekoltu. Jest to krój, który sprawia, że tkanina udrapowana wokół wycięcia szyi delikatną falą spływa na ramiona i biust.
Ten niezwykle modny dekolt to swoisty fenomen. Dlaczego? Czytaj dalej »

lis 2, 2011

Uwodzicielska koperta

Dekolty kopertowe to, jak wynika z doświadczeń handlowców, ulubiony krój bardzo wielu kobiet. Są modne od kilku już lat, ale ich powodzenie nie słabnie. Zapytani o zdanie na ich temat mężczyźni również wyrażają swoją aprobatę. Skąd to upodobanie do kopertowego kształtu? Czytaj dalej »

Archiwum Bloga

  • 2013 (1)
  • 2012 (44)
  • 2011 (47)
  • 2010 (8)

AGGI

Chcemy razem z Wami tworzyć markę AGGI. Powiedzcie nam co sądzicie o AGGI, modzie, dobrym guście i stylach.
Co Was nakręca? Co Was wkurza?
Czy klasyka może być nowoczesna i inspirująca? Zdjęcia na blogu przedstawiają modelkę AGGI. Zapraszamy również na stronę firmową AGGI oraz na profil na Facebooku - AGGIzprofilu.
 
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia lepszego prezentowania treści, wygodniejszej obsługi oraz w celach statystycznych. Jeśli nie Zablokujesz tych plików, oznacza to zgodę na ich zapisywanie i używanie w Twoim urządzeniu. Można samodzielnie zarządzać plikami cookies poprzez ustawienia Twojej przeglądarki internetowej.