gru 31, 2012

Modnego 2013

Koniec roku, to czas, kiedy tradycyjnie życzymy sobie wszystkiego, co najlepsze. Także w sferze mody. A czego chcemy dla Was w 2013 roku? Oczywiście tego, co będzie najmodniejsze. I żebyście z tego co w sklepach, potrafiły wybrać, to, w czym będzie Wam najlepiej.
A tak dobrze się składa, że nadchodzący roku naprawdę będzie z czego wybierać. Na wszelki wypadek podpowiadamy:
- Zima i karnawał upłyną nam w blasku. Bez względu na to, czy będą to bogate w ornamenty stroje w stylu carskiej Rosji albo nowego baroku, czy ubrania inspirowane nurtem futuro – musi być błyszcząco i olśniewająco. Złoto, srebro i inne połyskliwe barwy wciąż są na fali i choć tradycyjnie uważamy, że lepiej sprawdzają się w blasku stroboskopów niż w łagodnym świetle poranka, warto na jakiś czas zmienić przekonania. Nośmy je o każdej porze dnia i nie tylko na tak zwane wielkie wyjścia. Skorzystajmy z okazji, bo ta moda z pewnością za jakiś czas przeminie, a połyskliwe tkaniny dodają urody.


- W 2013 czerń nadal będzie królową. I to nie tylko balu. Monochromatyczne kompozycje łączące w sobie różne jej odcienie (od bardzo ciemnej szarości, przez głęboki czarny granat i nasycony czernią brąz, po czerń kruczą) i różne faktury tkanin to naprawdę stylizacje z najwyższej półki. Wielbicielki czerni (których nie brakuje) z pewnością będą miały w czym wybierać.

- Kto woli mniej zdecydowane kolory również nie będzie zawiedziony bo w roku 2013 obok czerni zatriumfuje odcień zwany przez designerów i producentów odzieży „nude”. Po angielsku oznacza to cielisty, ale to tłumaczenie nie wyczerpuje bogactwa odcieni tej barwy. Mieszczą się w nim delikatne odcienie od cielistego różu do przyprawionego ciepłym różem beżu.

- I wreszcie czerwień. Ta w najczystszej postaci ognista, strażacka, karminowa. I ta przyprawiona odrobina innych kolorów. Szlachetne bordo, barwa czerwonego wina, kolor rozkrojonego owocu granatu – wśród rozmaitych odcieni odpowiedni dla siebie znajdą kobiety o różnych typach urody, karnacjach i w każdym wieku.

Dodaj komentarz

* pole wymagane

Archiwum Bloga

  • 2013 (1)
  • 2012 (44)
  • 2011 (47)
  • 2010 (8)

AGGI

Chcemy razem z Wami tworzyć markę AGGI. Powiedzcie nam co sądzicie o AGGI, modzie, dobrym guście i stylach.
Co Was nakręca? Co Was wkurza?
Czy klasyka może być nowoczesna i inspirująca? Zdjęcia na blogu przedstawiają modelkę AGGI. Zapraszamy również na stronę firmową AGGI oraz na profil na Facebooku - AGGIzprofilu.
 
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia lepszego prezentowania treści, wygodniejszej obsługi oraz w celach statystycznych. Jeśli nie Zablokujesz tych plików, oznacza to zgodę na ich zapisywanie i używanie w Twoim urządzeniu. Można samodzielnie zarządzać plikami cookies poprzez ustawienia Twojej przeglądarki internetowej.