lis 2, 2011

Uwodzicielska koperta

Dekolty kopertowe to, jak wynika z doświadczeń handlowców, ulubiony krój bardzo wielu kobiet. Są modne od kilku już lat, ale ich powodzenie nie słabnie. Zapytani o zdanie na ich temat mężczyźni również wyrażają swoją aprobatę. Skąd to upodobanie do kopertowego kształtu?
Odpowiedź wydaje się dość prosta – takie dekolty są niezwykle uwodzicielskie, a przy tym nie wulgarne. Dekolt zbiegający się na mostku odsłania dokładnie tyle ile trzeba, by dać pole wyobraźni i podkreślić zmysłową kobiecość, a jednocześnie nie pokazuje wszystkiego. I bardzo dobrze!
Jednak choć urok takiego dekoltu jest niewątpliwy, wiele kobiet o nieco większym biuście narzeka, że trudno im nosić kopertowe sukienki czy bluzki. Kłopot wynika z tego, że staniki w rozmiarach D+ mają najczęściej mocno zabudowany mostek i najzwyczajniej w świecie wychylają się z dekoltu, a tego żadna elegancka kobieta nie lubi. Co prawda można sobie z taką sytuacją znakomicie poradzić, wkładając pod kopertową sukienkę cienki podkoszulek na ramiączkach, ale w ten sposób likwidujemy przecież cały delikatnie prowokacyjny efekt kopertowego kroju.
Przede wszystkim warto więc poszukać nisko zabudowanego, głęboko odsłaniającego mostek stanika typu plunge. Na polskim rynku takie modele pojawiają się już od kilku lat. Początkowo były to głównie biustonosze sprowadzane z Wielkiej Brytanii, dziś oferują je również polscy projektanci i projektantki. Jedną z takich osób jest Ewa Michalak, jej projekty można obejrzeć na stronie http://www.ewa-michalak.pl/pol_m_Biustonosze_Plunge-125.html. Staniki typu plunge stworzono z myślą o kobietach, które chcą nosić dość głębokie dekolty w szpic (nie tylko kopertowe), ale ze względu na wielkość biustu nie mogą przy tym pozwolić sobie na to by zupełnie zrezygnować z biustonosza. Taki krój bielizny sprawia zaś, że ta rezygnacja nie jest konieczna. Dobrze, że ktoś go wymyślił, bo kopertowy dekolt jest dla pań o nieco większych piersiach bardzo dobrym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli nie tylko biust jest dość pełny ale i cała figura. Taki krój sprawia bowiem, że sylwetka staje się nieco lżejsza optycznie, a z dużego biustu czyni bezdyskusyjny atut.

Dodaj komentarz

* pole wymagane

Archiwum Bloga

  • 2013 (1)
  • 2012 (44)
  • 2011 (47)
  • 2010 (8)

AGGI

Chcemy razem z Wami tworzyć markę AGGI. Powiedzcie nam co sądzicie o AGGI, modzie, dobrym guście i stylach.
Co Was nakręca? Co Was wkurza?
Czy klasyka może być nowoczesna i inspirująca? Zdjęcia na blogu przedstawiają modelkę AGGI. Zapraszamy również na stronę firmową AGGI oraz na profil na Facebooku - AGGIzprofilu.
 
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia lepszego prezentowania treści, wygodniejszej obsługi oraz w celach statystycznych. Jeśli nie Zablokujesz tych plików, oznacza to zgodę na ich zapisywanie i używanie w Twoim urządzeniu. Można samodzielnie zarządzać plikami cookies poprzez ustawienia Twojej przeglądarki internetowej.