gru 31, 2011

7 modowych życzeń na nowy rok

Dziś ostatni dzień roku czyli czas, gdy życzymy sobie wzajemnie wszystkiego najlepszego. Ponieważ wszystkie czytelniczki tego bloga, wszystkie klientki AGGI i w ogóle wszystkie kobiety zakochane w modzie zasługują na specjalne życzenia, życzymy więc specjalnie:

* Sukienki marzeń. Takiej, w której będziemy wyglądać jak marzenie własne i jednocześnie jak marzenie mężczyzny naszych marzeń.

* Znalezienia idealnych spodni. Takich, które nie są ani za szerokie ani za wąskie. Takich, które nigdzie się nie marszczą, a wszędzie świetnie układają. Takich, które podkreślają to co, w naszej figurze najlepsze, a skrywają, to czego pokazywać nie chcemy. Takich, które są znakomicie dopasowane i w talii, i w biodrach. Takich, które przy tych wszystkich zaletach wyglądają w dodatku na najnowszy krzyk mody.

* Szafy, która swoimi właściwościami przypomina magiczną torebkę Hermiony Granger z ostatniej części cyklu o Harrym Potterze. Czyli takiej, która zajmuje mało miejsca, a jest w stanie pomieścić dowolnie wielką kolekcję ubrań i butów.

*. Szczęścia do do dodatków, które dodają oczom blasku, a ubraniom szyku . Eleganckich torebek, chust, szalików, apaszek we wszystkich kolorach tęczy, modnych i wygodnych butów i olśniewającej biżuterii.

* Wyczucia własnego stylu, uniknięcia zakupowych błędów i samych trafionych zakupów. Niech wszystkie ubrania, które kupimy w tym roku staną się naszymi ulubionymi i niech żadna nie zamieszka na dnie szafy.

6. Dobrej ręki do wyprzedaży – czyli umiejętności sięgania do kosza z napisem „-XX%”, w taki sposób, by zawsze wyciągnąć z niego tę rzecz, którą jakiś czas temu bardzo chciałyśmy kupić, ale szkoda nam było pieniędzy.

7. Czarodziejskiej sakiewki pomnażającej pieniądze. :)

Słowem: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

1 Komentarz

  • Uśmiechnęłam się czytając, a że „śmiech to zdrowie” dziękuję za porcyjkę tego co najważniejsze.

Dodaj komentarz

* pole wymagane

Archiwum Bloga

  • 2013 (1)
  • 2012 (44)
  • 2011 (47)
  • 2010 (8)

AGGI

Chcemy razem z Wami tworzyć markę AGGI. Powiedzcie nam co sądzicie o AGGI, modzie, dobrym guście i stylach.
Co Was nakręca? Co Was wkurza?
Czy klasyka może być nowoczesna i inspirująca? Zdjęcia na blogu przedstawiają modelkę AGGI. Zapraszamy również na stronę firmową AGGI oraz na profil na Facebooku - AGGIzprofilu.
 
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia lepszego prezentowania treści, wygodniejszej obsługi oraz w celach statystycznych. Jeśli nie Zablokujesz tych plików, oznacza to zgodę na ich zapisywanie i używanie w Twoim urządzeniu. Można samodzielnie zarządzać plikami cookies poprzez ustawienia Twojej przeglądarki internetowej.